ČESKY | ENGLISH | DEUTSCH


V současné době připravujeme vybudování systému „PREMEDICAL“ – síť center preventivní medicíny (CPM). Nabízíme vám spolupráci na tomto poli. Hledáme vhodné partnery pro založení center CPM, ordinací po celé ČR. Spolupráce bude probíhat, v první etapě, formou franchisi – prodej licence. Bližší informace Vám zašleme po vyplnění formuláře a udání regionu, ve kterém máte zájem zbudovat toto centrum.

Od našich budoucích partnerů neočekáváme investice horentních sum. Důležité je zajistit vhodné prostory a odpovídající personál. Bude-li partner disponovat i finančním obnosem, jež bude ochoten investovat  projeví se tato skutečnost samozřejmě v obchodním podílu u daného centra. Máme zájem o partnery hlavně s manažerskými schopnostmi a chutí podílet se na zavedení nové generace sofistikovaných diagnostických přístrojů do praxe. Toto určitě nebude jednoduchou záležitostí, neboť půjde v mnohém o "zavedení nového myšlení ve zdravotnictví".

Máte-li zájem o spolupráci v některém z regionů, vyplňte prosím a odešlete tento formulář

Budete následně kontaktování a po podpisu smlouvy o spolupráci získáte realizační informace systému center CPM.

 

V současnosti se rozeběhl zájem o centra na Slovensku, v Polsku, Maďarsku a v Německu. Na těchto webových stránkách se v brzké době objeví informace kdo v těchto zemích Evropské unie bude přijímat a nabízet spolupráci na vytvoření sítě CPM.

 

webdesign ©2008 Inferno Media | contents PROMEDICAL Czech a.s.