ČESKY | ENGLISH | DEUTSCH


SETY PŘÍSTROJŮ - KVANTOVÁ DIAGNOSTIKA

Vědecký pokrok a vývoj v medicínské oblasti, rozvoj PC hardwaru a softwaru, digitálních a informačních technologií, umožnilo spojit (s výrazným využitím znalostí chemie ) tato odvětví do nového praktického využití.
Klasická medicína, která je zaměřená na hodnocení pacienta jako celku, popřípadě hodnocení morfologického stavu tkání, se přesouvá do hodnocení jednotlivých chemických reakcí a jejich fyzikálních jevů na atomárně-molekulární úrovni.
Přístrojové vybavení, které se v současnosti používá, či už pro diagnostiku, nebo léčbu různých patologických změn, se pomalu ale jistě budou zaměňovat za přístroje, které moderní medicína označuje jako kvantové diagnostické a terapeutické přístroje (high technology). Tato nová technika sleduje především fyzikální vlastnosti atomů a molekul a na základě jejich změn vyhodnocuje průběhy změny mezi zdravým a patologickým průběhem. V terapeutické oblasti je to zase působení různých fyzikálních účinků na průběh jednotlivých chemických reakcí (které probíhají v patologické části) s cílem jejich korekce.

Tato nová diagnostika a terapie, je z pohledu pacienta mnohem více akceptovatelná z důvodu bezbolestnosti, rychlosti, přesnosti, dostupnosti, ... Vzhledem k tomu, že se zabýváme registrací přístrojů kvantové diagnostiky a terapie a setkali jsme se s mimořádným zájmem ze strany lékařů a pacientů, vnuklo nám to myšlenku, vytvořit diagnosticko - školící centrum, pro jednotlivé medicínské oblasti. Pro tyto jednotlivé oblasti jsme seskupili soubor přístrojů, kterých cílem bude rychlá a kvalitní diagnostika.

V současné době jsou k dispozici tyto přístrojové sety:
ONKOSET
QUANTOSET

 

webdesign ©2008 Inferno Media | contents PROMEDICAL Czech a.s.